A kolozsvári Wing Tsun Kung Fu iskola 2015.szeptember 17-én nyitotta meg kapuit Si-Fu Patka Jácint Gergő vezetésével az Öt Elem Wing Tsun Kung Fu Egyesület neve alatt.

Szeptember 16-án lett megtartva az első bemutató, ahol többen is szemügyre vehették a Wing Tsun Kung Fu harcművészetét.

Iskolánk az eredeti Wing Tsun Kung Fu rendszert oktatja. Nem emelünk be más harcművészet/küzdősport ágazatból elemeket.

Klubbunk teljes mértékben megfeleltethető egy autentikus kínai harcművészeti iskolához, amely megtartotta a harcművészetek eredeti strukturáját és szellemiségét.

Többféleképpen is fejlődhet a tanítvány, ahol a hagyományos csoportos edzések mellett plusz edzéseken, magánfoglalkozásokon is részt vehet a lehető leggyorsabb fejlődés érdekében.

Összesen 3 iskolánk van Kolozsváron

• Junior csoport: 8 évtől 14 évesig. Az edzések minden hétfőn és pénteken 16:30-tól 18:00-ig vannak a János Zsigmond Unitárius Kollégium kis tornatermében. Az edzést magyar nyelven tartjuk.
  • Magyar nyelvű felnőtt csoport: 14 évtől felfele. Felső korhatár nincs. Az edzések minden hétfőn 20:30-tól 22:00-ig, illetve minden kedden és csütörtökön 18:30-tól 20:00-ig a János Zsigmond Unitárius Kollégium kis tornatermében.
  • Román nyelvű felnőtt csoport: 16 évtől felfele. Felső korhatár nincs. Az edzések minden szerdán és pénteken 19:00-tól 20:30-ig a Transylvania College tornatermében.

!!! FIGYELEM !!!

A nyári időszakban (június, július, augusztus) az edzések időpontja és a helye MEGVÁLTOZOTT.
Ennek kapcsán mindenképp keresd fel az edzésekről szóló oldalunkat.

Beiratkozási feltételek

Mindenki, aki úgy dönt, hogy beiratkozik a Nemzetközi Öt Elem Wing Tsun Kung Fu Egyesület valamely iskolájába, automatikusan elfogadja annak szabályzatait és feltételeit.

• Kwoon Etikett. A kolozsvári Öt Elem Wing Tsun Kung Fu klub iskolai szabályzata
  • Az Egyesületi Tagság Egészségügyi Feltételei
  • Tradicionális Wing Tsun Viselkedési Szabályok
  • Egyesületi Szabályzat
  • Az Egyesület Szellemisége, Filozófiája

Ahhoz, hogy az újonnan beiratkozott tanítvány teljes értékű tagja legyen klubbunknak és az egyesületnek, előbb egy 2-3 hónapos próbaidőn kell résztvennie. Ez idő alatt megismerjük őt és ha úgy véljük, hogy erősítené a csapatunkat és az egyesületünket, megkapja a tagsági könyvet, hogy jogosult legyen vizsgákon, kihívásokon, és egyéb rendezvényeken részt venni.

A próbaidő alatt a következő feltételeknek kell megfelelni:

• A mentális és fizikai egészsége megfelelő ahhoz, hogy rendesen tudjon edzeni.
  • Be kell tartania az egyesületi és az iskola szabályzatait.
  • Rendszeresen jár edzésekre.
  • Megfelelően viselkedik a társaival és a mesterével.
  • Szorgalmasan gyakorolja a bemutatott technikákat.

A kolozsvári Wing Tsun Kung Fu iskola vezetője Si-Fu Patka Jácint Gergő (1. mester fokozat).

Az edzések időtartama: 1ó 30p.

Magyar nyelvű felnőtt és junior csoport edzéseinek helye

Román nyelvű csoport edzéseinek helye

Minőségi garancia

• 100% garancia az eredeti Wing Tsun Kung Fu gyakorlásra. Semmilyen más harcművészetből, küzdősportból nincsenek átemelve más elemek.
  • 100% garancia az egész Wing Tsun Kung Fu rendszer teljes elsajátítási lehetőségre: Siu-Nim-Tau, Chum-Kiu, Biu-Jee, Muk-Yan-Chong (fabábú), Luk-Dim-Boon-Kwun (hosszúbot), Bart-Cham-Dao (dupla pillangó kés) és a hozzátartozó alkalmazások és szekciók.